strona główna
homekontakt

 

ZAPRASZAMY DO NOWEJ WERSJI NASZEGO SERWISU

pod adresem

www.polskioffroad.com.pl

Przekierowanie nastąpi automatycznie, poczekaj 4 sekundy...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium imprez

Nasze oferty są tu wymieszane z propozycjami innych organizatorów.

Do spisu można dodawać imprezy.
Opłata za dodanie wynosi 10 zł. Zwalniamy z niej organizatorów, którzy zadeklarują minimum 50 zł rabatu dla członków Klubu PolskiOffroad.

dodaj imprezę

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o imprezach podaj:

Imię:

e-mail:

 

 

do 31 października 2017
RAJD NIEUSTAJĄCY
Organizator: Polski Offroad
Gdzie: Trasy w Polsce i zagranicą.
Zwycięża ten, kto pokona najwięcej tras opisanych w Przewodnikach Offroad, przy czym nie są istotne termin, ani tempo jazdy.

 

9 września 2017
XXVIII Expedycja Kaszubia - Zielona Planeta
Organizator: Expedycja.pl
To jedna z rund tegorocznego Pucharu Expedycji z More 4x4 winch. Jest to cykl imprez przeprawowo turystycznych dla posiadaczy aut terenowych. Trasa każdej z edycji Pucharu ma ponad 100 km i wiedzie uczestników w najciekawsze zakątki Kaszub i Kociewia. Na trasie na uczestników czekają tradycyjne próby terenowe z pieczątkami. Klasyfikacja podzielona na grupy: Turystyk, Adventure, Extrem oraz Open. W imprezie może wziąć udział każde, nawet nieprzygotowane, fabryczne auto terenowe gdyż wszystkie trudne odcinki trasy posiadają objazdy. Expedycja Kaszubia to nie tylko rywalizacja i próby terenowe ale dla wielu także doskonały, rodzinny wyjazd za miasto z elementami przygody i turystycznymi atrakcjami Pomorza. Więcej informacji na oficjalnej stronie Pucharu Expedycji 2017.

 

10 - 17 września 2017
Rumunia, Maramuresz i Bukowina
Organizator: PRZYGODY4x4.pl
MARAMURESZ I BUKOWINA PRZEPIĘKNE GÓRSKIE KRAINY OD LAT CIESZACE SIĘ POPULARNŚCIĄ WŚRÓD POLSKICH OFFROADERÓW. Krajobrazy odmienne od reszty Rumunii, klimatyczne wsie, bezcenne drewniane cerkwie, malowane monastyry, bezkresne połoniny, dziewicze lasy i serdeczni ludzie. Będziemy poruszać się z dala od głównych dróg, ale nie ominiemy najważniejszych atrakcji rejonu. Odwiedzimy również rodaków mieszkających w polskich wsiach na Bukowinie. Zapraszamy na tydzień w rumuńskich Karpatach – tu przygoda czeka za każdym zakrętem! Na wyprawę możesz jechać swoim samochodem terenowym, jako pasażer w naszym samochodzie lub wynająć w pełni wyposażony samochód terenowy ze sprzętem biwakowym! 50 zł zniżki dla Klubowiczów.

 

25 września - 4 października 2017
Armenia, Górski Karabach - kolebka chrześcijaństwa
Organizator: PRZYGODY4x4.pl
Armenia - zapomniany skrawek lądu na wschodzie. Państwo Ormian, niesamowita mieszanka kultur Europy i Bliskiego Wschodu. Bajeczne widoki, góry, jeziora, wygasłe wulkany, wodospady, górujący nad horyzontem ośnieżony Ararat. A do tego „perełka” dla prawdziwych podróżników – Górski Karabach – nieuznawany w świecie kraj, do którego nie zaglądają żadni turyści, mający jednak wiele atrakcji do zaoferowania. To wszystko czeka Cię na wyprawie Armenia 4×4 – kolebka chrześcijaństwa. Na wyprawę możesz jechać swoim samochodem terenowym, jako pasażer w naszym samochodzie lub dolecieć samolotem na miejsce, gdzie czekać będzie na Ciebie samochód terenowy ze sprzętem biwakowym. Połącz wyprawę z wcześniejszą po Gruzji! 50 zł zniżki dla Klubowiczów.

 

1 - 7 października 2017
GRUZJA EKSPRES, WINO I STEPY
Organizator: PRZYGODY4x4.pl
Gruzja - kraj bliższy niż sądzisz! To niebotyczne ośnieżone szczyty Kaukazu, niedostępne prastare górskie auły, śmiało poprowadzone górskie drogi, legendarne „wieże z kamienia” i skalne miasta. To kraj pełen średniowiecznych monastyrów, historycznych miejsc, słynący z produkcji doskonałych win i przepysznej lokalnej kuchni. A przede wszystkim ludzie, którzy wręcz kochają Polaków. To wszystko czeka na Ciebie na jesiennej wyprawie Gruzja – wino i stepy. Na wyprawę możesz jechać  jako pasażer w naszym samochodzie lub dolecieć samolotem na miejsce, gdzie czekać będzie na ciebie samochód terenowy ze sprzętem biwakowym. 50 zł zniżki dla Klubowiczów.

 

14 października 2017
XXIX Expedycja Kaszubia - Kaszubskie Meandry
Organizator: Expedycja.pl
To jedna z rund tegorocznego Pucharu Expedycji z More 4x4 winch. Jest to cykl imprez przeprawowo turystycznych dla posiadaczy aut terenowych. Trasa każdej z edycji Pucharu ma ponad 100 km i wiedzie uczestników w najciekawsze zakątki Kaszub i Kociewia. Na trasie na uczestników czekają tradycyjne próby terenowe z pieczątkami. Klasyfikacja podzielona na grupy: Turystyk, Adventure, Extrem oraz Open. W imprezie może wziąć udział każde, nawet nieprzygotowane, fabryczne auto terenowe gdyż wszystkie trudne odcinki trasy posiadają objazdy. Expedycja Kaszubia to nie tylko rywalizacja i próby terenowe ale dla wielu także doskonały, rodzinny wyjazd za miasto z elementami przygody i turystycznymi atrakcjami Pomorza. Więcej informacji na oficjalnej stronie Pucharu Expedycji 2017.

 

26 - 29 października 2017
Jesienne Karpaty na Ukrainie
Organizator: PRZYGODY4x4.pl
Tuż za naszą wschodnią granicą zaczynają się tereny niemal wymarzone do jazdy samochodami terenowymi. Tym razem zapraszamy na krótki, jesienny wypad w Bieszczady Wschodnie i Gorgany. Sprawdzone trasy zapewnią Wam moc zabawy w błocie! Łatwo nie będzie! A do tego karpacka przyroda i niezapomniane widoki. Bezpieczeństwo: Będziemy się poruszać w Karpatach, na zachodzie Ukrainy gdzie nie ma i w przeciągu ostatniego roku nie było jakichkolwiek przeszkód, niebezpieczeństw czy niedogodności. W chwili obecnej nie ma również żadnych problemów z przekraczaniem granicy polsko-ukraińskiej. Na wyprawę możesz jechać swoim samochodem terenowym lub jako pasażer w naszym samochodzie. 50 zł zniżki dla Klubowiczów.


26 października - 11 listopada 2017
CZECZENIA, DAGESTAN, BAŁKARIA - obalanie mitów
Organizator: PRZYGODY4x4.pl
Gdzie: Dagestan, Czeczenia, Osetia
Rejony dziś już bezzasadnie uznawane za niebezpieczne. To rejony, gdzie uczynność i gościnność miejscowych górali wykracza poza naszą wyobraźnię. To wyprawa po nowe doświadczenia, po nowe wyzwania, to przekraczanie granic typowej turystyki. Ekscytująca podróż dla otwartych i gotowych na niespodzianki podróżników. Nagrodą za odwagę wyruszenia w nieznane będą przepiękne górskie widoki, wzbogacające kontakty z osobami o odmiennej kulturze, dotarcie do miejsc, w których nikt nie zna słowa „turysta”. Dzięki współpracy z czeczeńskim ministerstwem turystyki dotrzemy do miejsc, do których wstęp dla obcokrajowców normalnie jest niemożliwy. Na wyprawę możesz jechać swoim samochodem terenowym, jako pasażer w naszym samochodzie lub wynająć w pełni wyposażony samochód terenowy ze sprzętem biwakowym! 50 zł zniżki dla Klubowiczów.

 

4 - 23 listopada 2017 *
Maroko, śladami karawan
Organizator: PRZYGODY4x4.pl
Krotki_opis: MAROKO - KRAJ, KTÓRY ROZBUDZA ZMYSŁY I MARZENIA!
* Termin nie uwzględnia dojazdu i powrotu z Polski do Genui (i z powrotem). Należy do niego doliczyć po 1-2 dni.
Jeśli chcecie poczuć niesamowitą atmosferę północnej Afryki, to wyprawa do Maroka nadaje się do tego idealnie. Przejedziemy z Tobą wrota Afryki! Wspólnie będziemy przemierzać piaszczyste i kamieniste pustynie, wysokie góry Atlas oraz wspaniałe atlantyckie wybrzeże. Odwiedzimy legendarne Marrakesz i Fez oraz mało znane, ale nie ustępujące im urodą Szafszawan i Warzazat. Maroko to orientalny klimat, baśniowa architektura miast i wsi, fascynujące zabytki oraz egzotyczne krajobrazy zmieniające się, jak w kalejdoskopie. Stawiamy na klimat – będą więc majestatyczne zachody słońca w najlepszych miejscach, będą niezapomniane biwaki w górach, na pustyni i nad morzem, będzie lokalna kuchnia, która dogodzi waszym podniebieniom. Na wyprawę możesz jechać swoim samochodem terenowym, jako pasażer w naszym samochodzie lub wynająć w pełni wyposażony samochód terenowy. 50 zł zniżki dla Klubowiczów.

 

10-12 listopada 2017
Zlot z cyklu miejsca z duszą i pomysłem - Gościniec Pod Zielonym Jajem
Organizator: Polski Offroad
Gdzie: Sudety, woj. dolnośląskie
Zapraszamy do wyjątkowego miejsca stworzonego ze smakiem przez pasjonata marki Land Rover. Na uczestników czekają niezwykle urokliwe trasy oraz odrobina offroadowej rywalizacji... 50 zł zniżki dla Klubowiczów. Oferta w przygotowaniu.

 

25 listopada 2017
XXX Expedycja Kaszubia - Północnym Szlakiem
Organizator: Expedycja.pl
To jedna z rund tegorocznego Pucharu Expedycji z More 4x4 winch. Jest to cykl imprez przeprawowo turystycznych dla posiadaczy aut terenowych. Trasa każdej z edycji Pucharu ma ponad 100 km i wiedzie uczestników w najciekawsze zakątki Kaszub i Kociewia. Na trasie na uczestników czekają tradycyjne próby terenowe z pieczątkami. Klasyfikacja podzielona na grupy: Turystyk, Adventure, Extrem oraz Open. W imprezie może wziąć udział każde, nawet nieprzygotowane, fabryczne auto terenowe gdyż wszystkie trudne odcinki trasy posiadają objazdy. Expedycja Kaszubia to nie tylko rywalizacja i próby terenowe ale dla wielu także doskonały, rodzinny wyjazd za miasto z elementami przygody i turystycznymi atrakcjami Pomorza. Więcej informacji na oficjalnej stronie Pucharu Expedycji 2017

 

01-03 grudnia 2017
ZLOT ANDRZEJKOWY
Organizator: Polski Offroad
Gdzie: Góry Świętokrzyskie
Zapraszamy na wyjątkowe Andrzejki w XVI wiecznej fortalicji, ze strzałem armatnim, rycerskimi popisami, tańcami i staropolska biesiadą... Oczywiście będzie też dawka offroadu na malowniczych, górskich trasach. 50 zł zniżki dla Klubowiczów.

 

27 grudnia 2017 - 2 stycznia 2018
NARTY, OFROAD i SYLWESTER
Organizator: Polski Offroad
Gdzie: Podhale, woj. małopolskie
To impreza niemal "wszystkomająca": Baza w komfortowym ośrodku, z zaśnieżanym stokiem i wyciągiem, z basenem i bogatym zapleczem SPA. W programie wypoczynek, jazda na nartach lub desce, zimowy offroad oraz zabawa sylwestrowa. Zapewniamy wyżywienie oraz opiekę nad dziećmi, łącznie z bajkowym sylwestrem... 100 zł zniżki dla Klubowiczów.

 

27 grudnia 2017 - 3 stycznia 2018
Mołdawia, sylwester z Winem
Organizator: PRZYGODY4x4.pl
WYRUSZ Z NAMI W PODRÓŻ W CZASIENA OFFROAD, TAŃCE I ŚWIETNE JEDZENIE W MOŁDAWII. Mały, ubogi, ale ciekawy kraj słynący z wina, monastyrów i klimatów sprzed lat. Odkryj światowej klasy atrakcje. Dotrzyj bezdrożami do miejsc nieznanych z przewodników. Doświadcz nowych smaków. Ciesz się niewygórowanymi cenami i brakiem wszechobecnej komercji. Ten wyjazd to nie tylko jazda – to przede wszystkim integracja w bardzo klimatycznym pensjonacie, pyszna mołdawska kuchnia oraz szampańska zabawa sylwestrowa! Wspólnie z polskojęzycznym przewodnikiem zwiedzimy również Kamieniec Podolski i Lwów. To pełna atrakcji, wrażeń i smaków wyprawa sylwestrowa, na której nie może Cię zabraknąć! 50 zł zniżki dla Klubowiczów.

 

29 grudnia 2017 - 01 stycznia 2018
ZLOT SYLWESTROWY
Organizator: Polski Offroad
Gdzie: Góry Świętokrzyskie
Sylwester i Nowy Rok to wyjątkowe dni w roku, które spędzamy zwykle w gronie osób najbliższych i przyjaciół. Jest nam więc niezmiernie miło, że od kilku już lat znajdują się chętni na udział w przygotowywanych przez nas sylwestrowych imprezach. W tym roku zapraszamy na Kielecczyznę, gdzie naszą bazą będzie komfortowy hotel z basenem i spa, a trasy poprowadzą przez piękne zakątki Gór Świętokrzyskich. Oczywiście będzie też tradycyjny, sylwestrowy bal... 50 zł zniżki dla Klubowiczów.

 

29 grudnia 2017 - 2 stycznia 2018
Ukraina, sylwester w Karpatach
Organizator: PRZYGODY4x4.pl
OFFROAD, TAŃCE I ŚWIETNE JEDZENIE. Podobnie jak ostatnimi laty organizujemy “offroadowego sylwestra” w ukraińskich Karpatach – terenach wymarzonych do jazdy samochodami terenowymi. Tym razem zmierzymy się z bezdrożami Bieszczadów Wschodnich w zimowej szacie. Łatwo nie będzie! Ale ten wyjazd to nie tylko jazda – to przede wszystkim integracja w przytulnym hotelu, pyszna ukraińska kuchnia oraz szampańska zabawa sylwestrowa! W ostatnim dniu zwiedzimy również starówkę we Lwowie. Z uwagi na zimowe warunki ograniczamy liczbę samochodów w grupie do max. 9 + przewodnik. Zatem ilość miejsc mocno limitowana – liczy się kolejność zgłoszeń. Nie przegap szansy na niesamowitą zabawę! Bezpieczeństwo: Będziemy się poruszać w Karpatach, na zachodzie Ukrainy gdzie nie ma i w przeciągu ostatniego roku nie było jakichkolwiek przeszkód, niebezpieczeństw czy niedogodności. W chwili obecnej nie ma również żadnych problemów z przekraczaniem granicy polsko-ukraińskiej.
50 zł zniżki dla Klubowiczów.

 

27 stycznia - 8 lutego 2018
PŁW. KOLSKI, w poszukiwaniu zorzy polarnej
Organizator: PRZYGODY4x4.pl
Miejsce_imprezy: ROSJA
PŁW. KOLSKI – JEDNO Z NAJDZIKSZYCH I NAJTRUDNIEJ DOSTĘPNYCH MIEJSC W EUROPIE. To wyjątkowe i tajemnicze miejsce, które czeka abyś je odkrył – tym razem w zimowej aurze. Poczuj się jak prawdziwy pionier przemierzając zaśnieżone, mroźne przestrzenie rosyjskiej północy. Zobacz oszałamiające widoki arktycznej tundry. Będziemy się poruszać po zaśnieżonych asfaltach, szutrach oraz zapomnianych leśnych drogach biegnących przez tajgę. Dotrzemy nad skute lodem wybrzeże Morza Białego i Morza Barentsa – aż na Nordkapp – kraniec Europy. Czeka nas dzień na nartach w Chibinach, wycieczka poduszkowcem po zamarzniętym jeziorze Onega oraz jazdy skuterami i psimi zaprzęgami. Przy odrobinie szczęścia naszym udziałem stanie się obserwacja zorzy polarnej. Nie obawiaj się arktycznej zimy! Wspaniała przygoda czeka na ciebie nie tylko w wakacje! Na wyprawę możesz jechać swoim samochodem terenowym, jako pasażer w naszym samochodzie lub wynająć w pełni wyposażony samochód terenowy ze sprzętem wyprawowym! 50 zł zniżki dla Klubowiczów.

 

17 - 29 marca 2018
OMAN, nie tylko pustynia
Organizator: PRZYGODY4x4.pl
OMAN - TO JEDEN Z NAJPIĘKNIEJSZYCH REGIONÓW NA BLISKIM WSCHODZIE.
To otwarty dla turystów, bezpieczny i niezwykle gościnny kraj, w którym nowoczesność przeplata się z tradycją. Zobacz bezcenne zabytki z różnych epok, poczuj na własnej skórze słońce pustyni, podziwiaj jedne z największych wydm na świecie, zanurz się w krystalicznych górskich potokach i naturalnych basenach, przejedź najbardziej widokowymi drogami górskimi Półwyspu Arabskiego, skosztuj tradycyjnego kebaba oraz ociekającej miodem baklawy, a na koniec zanurkuj w Oceanie Indyjskim. A to tylko część atrakcji, jakie przygotowujemy dla Ciebie na wyprawie OMAN – magia pustyni! Dolot i powrót samolotem Warszawa – Muscat – Warszawa. Poruszamy się samochodami terenowymi wynajętymi na miejscu. 50 zł zniżki dla Klubowiczów.

 

31 marca - 10 kwietnia 2018
JORDANIA, dotyk orientu
Organizator: PRZYGODY4x4.pl
JORDANIA DLA CIEBIE! Zobacz bezcenne zabytki z różnych epok, poczuj na własnej skórze słońce pustyni odbijające się od monumentalnych skał Wadi Rum, spaceruj po Petrze śladami samego Indiany Jonesa, unoś się w słonej wodzie Morza Martwego, skosztuj tradycyjnego kebaba, falafela oraz ociekającej miodem baklawy, a na koniec zanurkuj na rafach koralowych w Morzu Czerwonym. A to tylko część atrakcji, jakie przygotowujemy dla Ciebie na wyprawie Jordania 4×4 – dotyk Orientu! Dolot i powrót samolotem Warszawa – Amman – Warszawa. Poruszamy się samochodami terenowymi wynajętymi na miejscu. 50 zł zniżki dla KlubowiczówJeśli chcesz otrzymywać informacje o imprezach podaj:

Imię:

e-mail:

Copyright © Polski Offroad Sp. z o.o.