kontakt

Sprawozdanie z imprezy

Piknik 4x4

Krzyczki Szumne, 8-9 marca 2008

Po raz drugi w tym roku gościliśmy w ośrodku agroturystycznym "Romantyczna Wioska Krzyczki" w Krzyczkach Szumnych koło Nasielska (50 km. od centrum Warszawy), który zapewnił wyżywienie i zakwaterowanie w stylowych wnętrzach.

W pierwszym dniu imprezy została rozegrana rywalizacja o puchary. Składała się z trzech konkurencji: jazdy na czas na torze off-road, zdobywanie pieczątek rozlokowanych w pobliskim bagnistym lasku oraz na żwirowni. Wieczorem odbyła się integracyjna biesiada, podczas której, przy sutu zastawionych stołach ogłoszono wyniki, rozdano puchary i pamiątkowe dyplomy.

Drugi dzień wypełnił Turniej Kobiet (mogli startować w nim również mężczyźni). Zaczął się również od jazdy na czas po torze, ale kierowcami były panie. Potem rozegrano konkurencję nawigacyjną polegającą na odszukaniu w terenie charakterystycznych punktów, przy czym załogi posługiwały się wydanymi szczegółowymi mapami. Potem było strzelanie z wiatrówek i dwie konkurencje alpinistyczne: pokonywanie mostku linowego i tzw. Tyrolka (zjazd linowy).

A oto wyniki rywalizacji:

Puchary otrzymali:

Pozostałe wyniki klasyfikowanych załógi:

Wyniki Turnieju Kobiet:

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Zdjęcia Bojana Wielowiejskiego:

 

Zdjęcia Dariusza Łapińskiego:

 

Zdjęcia Pawła Pepłońskiego:

 

Zdjęcia Dariusza Obszyńskiego:

 

Zdjęcia organizatorów:

 

Zdjęcia Magdy Gierak: