kontakt

Sprawozdanie z imprezy

Zlot Karnawałowy

Krzyczki Szumne, 25-27 lutego 2011
(piątek, sobota, niedziela)

Bazą imprezy była gościnna (jak zwykle) Farma Krzyczki w Krzyczkach Szumnych koło Nasielska. Uczestniczyło w niej 12 załóg i było to przede wszystkim spotkanie towarzyskie.

Off-roadowa rywalizacja w sobotę miała zabawowy charakter i polegała na pokonaniu według road-booka prawie 200 km trasy. Dodatkowym utrudnieniem był objazd według mapy, spowodowany nieczynną przeprawą promową.

Wydarzeniem dnia był karnawałowy bal przebierańców. Towarzyszyła mu wyjątkowa atmosfera restauracji na Farmie Krzyczki, gdzie niecodzienne, pyszne potrawy są standardem. Dodatkową atrakcję stanowiła grupa nieco niekonwencjonalnych "grajków", którzy odtwarzaną muzykę z komputera, artystycznie zagłuszali "przeszkadzajkami" na fortepianie lub akordeonie. Mogło się to podobać lub drażnić - z pewnością miało swój wyjątkowy smaczek - ale najważniejsze, że nie przeszkadzało to w pląsach na parkiecie.

W niedzielę uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoje sprzęty i umiejętności na torze off-road i na krótkim przeprawowym odcinku przez leśne bagienko. Duch sportowy nie wziął jednak góry nad "pobalowymi" słabościami i w zasadzie skończyło się na pozowaniu do zdjęć...

A oto wyniki zabawowej rywalizacji:

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Zdjęcia Maćka Fornalczyka:

 

Zdjęcia Anny Zarudzkiej:

 

Zdjęcia organizatora: