kontakt

Sprawozdanie z imprezy

Finał Rajdu Nieustającego 2011

Krzyczki Szumne, 19 lutego 2012 (niedziela)

Impreza przeznaczona była dla wszystkich, którzy już znali Rajd Nieustający i tych, którzy dopiero chcieli spróbować w nim swoich sił. Stanowiła oficjalne zakończenie edycji 2011. Zgromadziła ponad 40 załóg z całej Polski.

Bazą imprezy była Farma Krzyczki koło Nasielska. Zaczęliśmy o 11.00 od wręczenia pucharów, dyplomów i nagród zwycięzcom według poniższej listy

KLASYFIKACJA ŁĄCZNA


KLASA TURYSTYCZNA

Ponieważ dwaj uczestnicy zdobyli maksymalną ilość punktów (przejechali wszystkie trasy) z ogromną przewagą nad pozostałymi rywalami, postanowiliśmy przyznać obu pierwsze miejsce (bez organizowania dodatkowej konkurencji przewidzianej regulaminem) i nie przyznawać drugiego.


KLASA EKSTREMALNA

 

KONKURSY TOWARZYSZĄCE

Podziękowaliśmy również sponsorom. Szczególnie mocno dwóm: firmie 4x4 TEAM z Nowej Wsi koło Pruszkowa - m.in. właścicielowi marki T-max - która wspiera Rajd Nieustający i działalność Klubu PolskiOffroad od kilku lat oraz firmie Sony Poland Sp. z o.o. za wartościowe nagrody w konkursach fotograficznym i filmowym.

 

Oficjalna część nie trwała długo i już o 11.30 wszyscy chętni wyruszyć mogli na prolog Rajdu Nieustającego 2012 - liczącą około 150 kilometrów, turystyczną trasę.

Przejazd tej trasy odbywał się na zasadach obowiązujących na wszystkich trasach Rajdu Nieustającego. Załogi wyposażone w Przewodniki Off-road (specjalne wydawnictwo powstałe na potrzeby Rajdu Nieustającego, zawierające road-booki, mapy i opisy poszczególnych tras) wyruszyły samodzielnie i miały udokumentować przejazd wpisując odpowiedzi na pytania zadane w Kartach Przejazdu. Następnie Karty te należało przesłać organizatorowi (skan e-mailem lub tradycyjna pocztą).

Każda załoga, która to uczyniła i odpowiedziała prawidłowo na pytania w Karcie Przejazdu otrzymała talon o wartości 50 zł do wykorzystania przy opłacie składki za przynależność do Klubu PolskiOffroad, na wpisowe za udział w dowolnej imprezie organizowanej przez PolskiOffroad w 2012 roku lub przy zakupie Przewodników Off-road z opisami Kolejnych tras Rajdu Nieustającego 2012.