kontakt

Sprawozdanie ze zlotu

z cyklu "Miejsca z duszą i pomysłem"
KOMPLEKS BESKID

Podhale, 7-11 listopada 2014, 
(piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek)

Była to kolejna impreza z cyklu, podczas którego zapraszam do miejsc, które zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie i gdzie zawsze chętnie powracam.

Tym razem chodziło o Kompleks Beskid w Spytkowicach. Jest to w zasadzie ośrodek narciarski z własnym stokiem i wyciągiem. Posiada również basen i można korzystać z zabiegów SPA.

Mnie ujęły w nim wyjątkowo miła atmosfera stwarzana przez obsługę oraz bardzo dobre jedzenie. Oczywiście ośrodek stanowi też doskonałą bazę do offroadowych wypraw w Beskidy.

W zlocie wzięło udział 16 załóg; 50 osób (w tym wiele dzieciaków) i dwa psy. Uczestnikami byli zarówno doświadczeni offroaderzy w "wypasionych brykach", jak i zupełnie początkujący w fabrycznych lub prawie fabrycznych autach.

Program imprezy nie był przeładowany terenową jazdą, aby umożliwić uczestnikom odpoczynek i skorzystanie z oferty naszej bazy.

W sobotę pokonywaliśmy trudną trasę wokół Spytkowic. W niedzielę jazda była łatwiejsza ze Spytkowic do Koszarawy. W poniedziałek była już prawie tylko "asfaltowa", turystyczna wycieczka w Pieniny.

Myślę, że trasy dostarczyły emocji. Sprzyjały również poznawaniu regionu i jego turystycznych atrakcji, w tym również góralskich dań w regionalnych karczmach...

Mam więc nadzieję, że wrażenia z jazdy oraz pobytu w Spytkowicach uczestnicy zaliczą do miłych wspomnień.

Tymczasem zapraszam do obejrzenia filmu autorstwa Adama Mścichowskiego oraz zdjęć. Czekam na następne.

Pozdrawiam - Wojtek Bednarczyk

Zapraszamy do obejrzenia filmu i zdjęć.

Film Adama Mścichowskiego: