kontakt

Sprawozdanie z imprezy

Zlot Andrzejkowy 2014

Zloty Andrzejkowe organizujemy już od kilku lat. Należą do naszego cyklu imprez "towarzyskich", adresowanych do całych rodzin. Staramy się, aby dawka off-roadu była na nich do zaakceptowania nawet przez osoby, które niezbyt gustują w jeździe po wertepach czy błocie. Równocześnie oferujemy okazjonalne zabawy, bale itp.

Tym razem spotkaliśmy się w okolicy Kazimierza Dolnego, a dokładniej w Oblasach koło Janowca. Naszą bazą był komfortowy, kameralny i ładnie położony hotel Kazimierski Zdrój.

Przyjmował on uczestników już od piątkowego popołudnia, oddając do dyspozycji m.in. basen, saunę i jacuzzi. Jednak największym uznaniem cieszyła się hotelowa restauracja, w której niemal od razu rozpoczęła się wstępna integracja...

Na sobotę od 10.15 do 16.00 zaplanowane było pokonanie 29 trasy Rajdu Nieustającego z Nałęczowa do Kazimierza Dolnego. Ma ona 64 km długości, a ponieważ trzeba było dojechać do Nałęczowa, łącznie do przejechania było około 120 km.

Znaczna część trasy biegła słynnymi, kazimierskimi, malowniczymi wąwozami. Ponieważ było sucho, a dodatkowo grunt utwardził prawie pięciostopniowy mróz, jazda nie była ciężka. Większości z 19 załóg biorących udział w imprezie, starczyło nawet czasu na piesze zwiedzenie kilku polecanych atrakcji, pamiątkowe zdjęcia, a nawet kawę i ciacho w przydrożnym barku.

Po powrocie i obiedzie był czas na odpoczynek i indywidualne korzystanie z hotelowej oferty.

O 19.30 rozpoczęła się zabawa andrzejkowa, z muzyką do tańca prezentowaną przez DJ-a. Rozkręcała się ona dość powoli i ociężale (może z racji odurzenia za dnia świeżym powietrzem albo obfitości dań przygotowanych przez szefa kuchni), potem jednak nabrała tempa...

Na niedzielę zaplanowanych mieliśmy kilka zabawowych konkurencji na zaimprowizowanym torze, na nadwiślańskich łąkach. Trudy zabawy andrzejkowej sprawiły jednak, że wzięło w nich udział tylko 8 załóg.
Pozwoliły jednak wyłonić zwyciężców:

I miejsce: Wojciech Smoczyński
II miejsce: Marcin Polak
III miejsce: Wojciech Kącki

Otrzymali oni pamiątkowe dyplomy i talony na opłatę wpisowego na dowolnej naszej imprezie organizowanej w 2015 roku (nieobecnych na rozdaniu prosimy o podanie mailem adresów do wysyłki).

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom.

Zapraszam do obejrzenia filmu i zdjęć. Uczestników proszę o przysyłanie swoich (e-mail: kontakt@polskioffroad.com) - wszystkie chętnie opublikujemy.

Pozdrawiam - Wojtek Bednarczyk

Zapraszamy do obejrzenia filmów i zdjęć.

Film Dariusza Olechniewicza
Film Dariusza Olechniewicza