strona główna
kontakt

Sprawozdanie z imprezy

Na wiosnę Bug zwykle tworzy wielkie rozlewiska - idealne warunki do offroadowej przygody, zapewniając emocje nawet bardzo doświadczonym załogom. 

W tym roku jednak rzeka nie opuściła swego koryta i warunki nie były ekstremalne. Ale po kolei.

W imprezie brało udział osiem załóg.

Naszą bazą był ośrodek Cwał położony nad jeziorem Białym w Okunince, słynny w okolicy z miłej atmosfery, umiarkowanych cen i dobrego jedzenia.

Ośrodek czekał na nas już od piątkowego popołudnia, a pierwszym punktem programu była kolacja (od 20.00). Już wtedy okazało się, że uczestnicy to ludzie potrafiący się świetnie integrować i bawić, czego dowodzić może fakt, iż biesiada zakończyła się dopiero około 2.00.

W sobotę, po śniadaniu (o 10.00), ruszyliśmy w teren - do pokonania było około 80 kilometrów trasy z czego znaczna część biegła wzdłuż brzegu Bugu.

Były więc ładne widoki, a wiele odcinków pokrywało groźnie wyglądające, głębokie błotko. Wszyscy jednak świetnie dawali sobie radę i nie było potrzeby nikomu pomagać.

Nasza trasa kończyła się w regionalnej Karczmie, gdzie zjedliśmy obiad. Potem był odpoczynek, a od 20.00 kolejna porcja obżarstwa i integracji. Były też tańce, a zakończenie przeciągnęło się do 3.00.

W niedzielę wstaliśmy później i po śniadaniu, 0 11.00 ruszyliśmy na kolejną trasę wzdłuż Bugu. Jej koniec wypadł w miejscowości Wola Uhruska, gdzie 0 15.00 w miejscowym zajeździe zjedliśmy obiad i nastąpiło zakończenie imprezy.

Podkreślić wypada, że wszyscy uczestnicy "nadawali na podobnych falach" i nastawieni byli na zabawę i odpoczynek. Mam nadzieję, że niedługo będziemy znów mieli okazję ich gościć na kolejnych imprezach. Będzie to dla nas (organizatorów) wielką przyjemnością.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć wykonanych przez organizatora i przysłanych przez Olę Bramson (te lepsze są Oli). Zapraszamy pozostałych uczestników do przysyłania swoich.

Wojtek Bednarczyk

Zdjęcia organizatora:

Zdjęcia przysłane przez Olę Bramson:

Zdjęcia przysłane przez Renatę Rolko:

 

Zdjęcia Grażyny Kucińskiej:

Copyright © Polski Offroad Sp. z o.o.